Увіковічення прекрасного

Увіковічення прекрасного

Фотознімки нігтів: варто чи ні? За тенденціями фотографування вирушаємо в Інстаграм: царство фотознімків, гламуру і моди. Серед мільйонів селфі, традиційних зображень бікіні улітку і лижних курортів узимку, екстремальних видів відпочинку, офісних буднів, ресторанної та домашньої їжі, котів та інших домашніх улюбленців, пейзажів природи і нових коханок і коханців селебрітіз, знаходимо неймовірну кількість фотознімків з салонів краси. Гелеве покриття нігтів не проходить повз увагу, окрім того, в мережі Інтернет можна спостерігати за фото звітами з численних салонних процедур, таких, як: манікюр, педикюр, нарощування нігтів чи манікюр гель-лаком, розпис нігтів та навіть СПА-процедури. Навіщо жінки демонструють усі тонкощі салонного і домашнього догляду за тілом, волоссям і нігтями? Чи варто це робити і як може вплинути фотографія, на якій ваше обличчя вкриває маска з водоростей, на суцільний ваш імідж? Доки у салоні відбувались процедури гелевого покриття нігтів рівнянок, ми задавали питання і систематизували отриману інформацію.

По-перше, жінки фотографуються, тому що люблять це робити. Відвідини салонів краси – серйозна частина життя, а тому усе, що там відбувається, має значення. Крім того, останніми роками салонні процедури перестали бути таїнством. Наприклад, гелеве покриття нігтів у Рівному роблять навіть школярки, а СПА-процедури часто відвідують чоловіки. Салонні послуги стали сімейним дозвіллям, це природно – а тому ховатись нічого – висловлюються жінки. Насправді, під час виконання процедур по догляду, ми не завжди виглядаємо ідеально, проте це відверто і по-чесному. Популярні дописувачі соцмереж кажуть: «Якщо люди хочуть мене бачити і читати, то чи не краще мені бути справжньою, з усіма своїми плюсами і мінусами, зморшками, целюлітом і синцями під очима? Так, у мене є проблеми з зовнішністю, і я над ними працюю – а хіба інші жінки цього не роблять?» Така чесність приваблює, заохочує до спілкування. Ідеальність більше не в моді – модно відкриватися, оголюватися душею.

Крім того, жінки вважають, що фотографуючи свої нігті (руки/обличчя/тіло) раз по разу, вони мають змогу не лише самостійно спостерігати певну динаміку, а й подавати її на огляд громадськості – а це неабияк дисциплінує. Якщо рік тому я мала проблеми з зайвою вагою, півроку тому їх не стало, а зараз я виглядаю як модель (і це все показує динаміка фотографій), то хіба я перестану відвідувати спортзал? Звісно, ні, адже за місяць, два чи півроку я буду ще кращою. Те саме стосується дизайну нігтів, манікюру і педикюру. Фотографуючись і викладаючи фото, ми задаємо собі певну планку, щоби надалі виглядати краще і ніколи не забувати про власну жіночність. Це пошуки стилю, шлях до досконалості – усе, чим сильні жінки і справжні естетки.